Březen 2009

conference in seoul 2009 :D

31. března 2009 v 16:52 | lucka |  videa
Tak tohle je srandovní jak si je chce taky vyfotit :*


O všestranném hlase Sarah

31. března 2009 v 16:27 | lucka |  Články


Tří oktávový zpěvový rozsah, který sahá až do výše F soprán C!!

David Caddick, dirigent Phantoma uvedl:

"Co je na Sarah úžasné je asi v tom, že má 2 hlasy, opravdu!Umí zaspívat pop, současny zvuk, ale také soprán.
Její hlas může jít až do výše vysokého C.Nezaspívá to na plno, ale je tam.Samozřejmě že ona tancovala a zpívala v určité době-je to něco mimořádného.
Někdy vysílá popový i klasicky hlas ve stejném songu.Jedním z příkladů je Anytime, anywhere z cd eden a song Albiboni´s Adagio v G mi.Začíná v klasické hlasové dispozici" a potom se to změní v pop a zase končí klasickým hlasem.
Brightman je definována jako "classical crossover".Podle záznamů GM Ian Ralfini je právě Sarah zodpovědná z velké části za oblibu tohoto žánru.

V roce 2000 v interwiev s lidmi Brightman zamítla klasický crossover jako "hrozné" a uvedla, že lidé tomu nerozumí a potřebovali by kategorizovat hudbu.Její osobní vlivy patří hudebníkům a umělcům 60. a 70. let jako jsou David Bovie a Pink Floyd a ta zahrnuje aspekty žánrů od pop/rock s klasickým a moderním.
Její práce byla také porovnávána s Madonnou, Cher a Celine Dion.Její alba se pohybují v rozmezí operních arií od skladatelů jako he Puccini ( Harem, Eden a Timeless), dále jsou to pop songy umělců jako Kansas (Dust in the wind) Dido (Here with me - La luna) a Procol Harum ( A White shade of pale- La luna)

symphony tour na houpačce

31. března 2009 v 16:26 | lucka |  fotky

CD Live in Vienna

31. března 2009 v 15:50 | lucka |  Články
No poté co jsem viděla DVD Live in Vienna, tak jsem byla nadšená!Myslím, že i tohle cd bude stát zato.Sarah zpívá naživo úžasně(někdy se mi to naživo líbí i víc než na cd tak proč ne?:-))A tomu kdo neviděl dvd Live in Vienna jen doporučuji!!!!!!Don Giovani - La Ci Darem La Mano (Millenium Concert) Sarah a Placido Domingo

4. března 2009 v 9:32 | lucka |  videa

Ježiš jak se na Sarah pořád lepí :-))

Ukázky z Live from Las Vegas

4. března 2009 v 9:27 | lucka |  videa

LIVE in Boston - Angel of music

4. března 2009 v 9:22 | lucka |  videa
Konec Phantom of the Opera

To nemá chybu!!


Live Daily Interview - 13.listopad 2008

2. března 2009 v 13:34 | lucka |  Články

Live Daily Interview: Sarah Brightman

13.listopad 2008

Anglická sopranistka vydala sbírku různě žánrových alb během své 30-ti leté kariéry.Fly - slavila pop - rock. "Classics" vrátilo formu zpěvu Arií a "Symphony" se dotklo gothického vlivu.Společné vlákno: ona sama uniká do hudby.

"Jsem velmi zapojená do svého alba a turné", řekla telefonicky Brightman z německého nahrávacího studia."Všechno pochází ode mne - inspirace.

Winter Symphony

Jak jste vybírala písničky na Vánoční album ?

sb:Vždy jsem měla ráda Vánoce. Za roky a roky jsem měly představu o tom, co chci udělat na vánočním albu.Přesto, že existuje obrovský repertoár, netrvalo mi to při výběru dlouho.Mela jsem skvělou zábavu, kterou jsem skutečně chtěla dělat.Nemůžu tomu uvěřit.Chtěla jsem to udělat dlouhou dobu.

Co se Vám líbí na Vánocích?

sb:Všechny věci.Předpokládám, že to je pravděpodobně důvod, proč jsem vybrala různé druhy a styly písní, které jsem udělala.Mám obrovskou rodinu, ráda s nimi trávím Vánoce.Líbí se mi jejich duchovní stránka.Líbí se mi ten smysl pro humor na jejich straně.Mělo by být hodně radosti o Vánocích.Přiznávám, že i jídlo.Je to jediné období v roce kdy se sami do toho můžete pustit.Zapomenout na na všechno. Zapomenout na Vaši práci.Zapomenout na Vaše starosti.Vychutnejte si ten krátký čas, který k tomu dostaneme.Žádný jiný se mi tak nelíbí

To je Vaše druhé album roku.Na Vašem 1.(Symphony) jste pracovala s Paulem Stanleym na
"I Will Be With You".Jeké to bylo?

sb: Oh , nádherné. Je to krásný muž.Je to velmi inteligentní člověk. Miluje umění. Je zcela jiný než jak ho ostatní portrétují. Je skvěly. Zeptala jsem se ho na zvláštní song, protože jsem věděla, že asi zpíval (to je divný ja nevim :-)) na Fantoma Opery v Kandě.Potřebovala jsem někoho kdo bude mít rockový typ hlasu a osobu na jeviště, která momentálně to vyzpíva.I když se to nezdá je to docela náročné hlasově. Je to vlastně docela těžké zpívat a pracovat. Vzhledem k tomu, že měl Fantoma jsem věděla, žr to zde zvládne.To byl jeden z důvodů proč jsem se ho na to zeptala.

Řekněte něco o psaní songů.Myslíte, že je to lepší ve studiu nebo když vás neco inspiruje?

sb:Myšlenky prostě přijdou, když mám pocit inspirace.Obvykle přijde den kdy jsem s nějákým dalším spisovatelem.Budeme trávit den spolu, buď v jejich bytě nebo ve studiu.Pak půjdeme na oběd a budeme o tom mluvit pak se k tomu vrátíme.Je to obvyklý proces, kterému autoři vždy rozumí.

Co můžeme očekávat od nového turné?

sb:Použili jsme nové technologie, která v tomto měřítku nebyla použita na podiu,což myslím, že lidi překvapí. Jsem tip, který začíná s touto technologií.Pro mě to také bude opravdu zajímavé.Je to mnoho měsíců příprav a práce.Mělo by to být good

Pak tam byla otázka zase k REPO! to už se mi nechtělo překládat :-))

The Irish Times 6. února 1999 článek

2. března 2009 v 12:06 | lucka |  Články


Sarah si zaslouží svou slávu a štěstí říka Tony Clayton -Lea, ale nelze zjistit jak si vysloužila pomluvy v Britských bulvárních listech.


SB:Jsem velmi talentovaná osoba, vím to. Jsem nadaný člověk.Mám spoustu fantazie. Tvrdě pracuji.
Abych dosáhla toho čeho jsem dosáhla. Nebylo to žádné štěstí, žadný zázrak. Jediný zázrak byl tento hlas.


Umdlévající v limbu populárních hvězd a bulvární krmivo,Sarah Brightman - Nejúspěšnější klasický crossover ženského umělce všech dob a soudě podle výše uvedeného citátu pravděpodobně neméně skromné.(Mě tada Sarah přijde skromná)!


- pomalu, ale jistě došla uznání vlastním právem, spíše než jen jako někdo kdo byl jednou vdaný s jedním z nejbohatších mužů v Británii.

Najivní dětský sen Sarah B.
Říká, že dětství bylo nejšťastnější období jejího života, kliD, žádný nátlak. Krátce poté dodává, že je neuvěřitelně řízenou osobou.Říká, že nemá čas pro všechen ten rambajz.

Narodila se v roce 1960, Sarah je nejstarší z šesti dětí.Její andělský obličej je zarámován do hmotné vlnité kaděře a ona má na sobě pohodlné oblečení.Nemusí vypadat jako multi-milionářka (Podle časopisu Hello, Sarah neměla daleko k částce 6 milionů liber jako rozvodové vypořádání od A. L. Webber 1990),

Po "výcviku" jako baletka - Jako 1. přišla na veřejnost SB v době dospívání se skupinou Pan´s People. Rychle zmizeli ve zlatém věku Top of the Pops.Sarah byla následně "ulovena"Arlene Phillips pro hereckou, pikantnější Hot Gossip.Sarah skorovala svůj 1. zásah v roce 1978 - I Lost My Heart to a Starship Trooper.


O 6 měsíců později nepodařilo se UK Top 50(hitparáda) udržet.Dlouhá doba tvrdé práce.(Začínala mít asi málo peněz jestli jsem to dobře pochopila)
Poté se Sarah vdala za Andrew
Graham-Stewart ( který řídil Tangerine Dream, později magazín), byl bez práce.Zatímco práce nebyla k dispozici, byl konkurs na muzikál- Sarah na několik šla včetně muzikálu Kočky (Cats).Setkala se s A. L. Webberem- byl to klíčový okamžik v životě obou.

vzali se.
Komplikace bulvárních médií, které informovali o káždém jijím tahu celých šest let v manželství s Andrewem.Sarah hovoří o vniknutí do médií se zmatkem a hořkostí: "V tisku mají svůj svět, vymyslí si vlastní příběh.Pokud si myslíte, že šest let bylo o mě něco v novinách- pak to bylo vždy kritické pro mě a můj hlas
Sarah přiznává, že jejich manželství ztrácí smysl a prohlásila, že veřejnost ji vnímá jen jako ženu A. L. Webbera.Měla pocit, že je zastíněná v tvůrčím slova smyslu, v průběhu manželství.

Dál už to nebudu psát je to v životopise!

Náhled do symphony tour..

2. března 2009 v 11:06 | lucka |  Články
interview poskytuje náhled do Symphony tour

Sarah nedávno poskytla rozhovor ohledně svého nadcházejícího turné.
Rozhovor udává určitou představu co mohou držitelé vstupenky očekávat od její show.
Její show se bude skládat ze starých i nových písní:

" V podstatě na scéně vytváříme 3D světy.Je to pro nás experiment protože dvív to opravdu nebylo na této úrovni.Bude to obrovské množství různých prvků a abych řekla pravdu sama ještě nevím jak to bude.Koneckonců hudba je krásná a vím, že je to na první pohled publiku patrné.Přináší se jim něco nového a doufám, že to bude jejich nejlepší večer, skutečně.To je moje práce"

Moc hezká fotka *

1. března 2009 v 20:08 | lucka |  fotky